Gry Online

Różne Rzeczy Do Gier ONLINE


#1 2008-03-03 16:35:31

xDaniellx

Moderator

5952978
Skąd: Struer
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 16
Punktów :   -1 

Rycerz - Poradnik

1.Jest to poradnik dla każdego gracza który zaczyna przygodę z knightem.

a)Skillowanie:

-Skillowanie na rooku nie ma najmniejszego sensu, ponieważ skille na mainie leca dużo dużo szybciej,
-Jeśli na mainie chcemy grać np. mieczami to na rooku gramy innym typem broni niż swordy ponieważ jeśli już na rooku będziemy grali mieczami skille na mainie polecą powolniej, tak samo jest jeśli chcemy grac clubami lub axami!


2.Jakie skille na jakim lvlu i gdzie skillować

8lvl-30/30-skillujemy na ratach

12lvl-45/45-skillujemy na trolach, póżniej na rotach

15lvl-48/48-skillujemy na rotach

20lvl-53/53-skillujemy an rotach i carrionach

25lvl-57/57-skillujemy na rotach i carrionach, mamy już dosyć kasy aby kupić sobie monka

30lvl-62/62-skillujemy na rotach i carrionach, mamy już dosyć kasy aby kupić sobie monka

35lvl-65/65-skillujemy na rotach i carrionach,mamy już dosyć kasy aby kupić sobie monka, możemy też zacząć skillować na slimach

40lvl-70/70-skillujemy na rotach i carrionach,mamy już dosyć kasy aby kupić sobie monka, możemy też skillować na slimach

45lvl-72/72-skillujemy na ghoulach, monkach, slimach

50lvl-75/75-skillujemy na ghoulach, monkach, slimach

55lvl-78/78-skillujemy na ghoulach, monkach, slimach

60lvl-80/80-skillujemy na ghoulach, monkach, slimach, zaczynamy skillować na cyclopach

65lvl-XXXlvl-skillujemy według własnego uznania, niekkórzy przestają skillować na skillach 80/80 ale ja radze poexpić do 80 lvlu i poskillować do skilli 90/90

3.MLVL

9lvl-1mlvl
12lvl-2mlvl
16lvl-3mlvl
25lvl-4mlvl
XXXlvl-nie skillujemy już mlvl, mlvl wbije się samoczynnie

4.Expienie-gdzie i na jakim lvlu

8lvl-trole

12lvl-trole, orki, rotwormy, carrion wormy

15lvl-orki warriory, rotwormy, carrion wormy

20lvl-rotwormy, carrion wormy

25lvl-elf scouty, carrion wormy, orc shamany

30lvl-elf scouty, carrion wormy, orc shamany, ghoule, cyclopy, beholdery

35lvl- cyclopy, carrion wormy, ghoule, beholdery, możemy się też wybrać na dragona(uwaga wybieramy się tylko na na pojedyńczego dragona, z dwóma raczej nie mamy szans, zabieramy ze sobą bp healt potionow)

40lvl-cyclopy, carrion wormy, ghoule, beholdery, możemy się też wybrać na dragona(uwaga wybieramy się tylko na na pojedyńczego dragona, z dwóma raczej nie mamy szans, zabieramy ze sobą bp healt potionow)

45lvl-cyclopy, carrion wormy, ghoule, beholdery, możemy się też wybrać na dragona(uwaga wybieramy się tylko na na pojedyńczego dragona, z dwóma raczej nie mamy szans, zabieramy ze sobą bp healt potionow)

50lvl-cyclopy. dragony, beholdery, giant spidery, orc warlord, różnego rodzaju potwory dające od 500 do 1000 expa

60lvl- chodzimy na potwory dające od 700 do 2000 expa

70lvl- według własnych potrzeb i uznania

5.Eq

8lvl-15lvl: noob set- scale armor/plate armor, dwarven shield, plate legs, dark/steel helmet, leather boots

16lvl-25lvl: plate set- plate armor, ancient/dwarven shield, plate legs , dark/steel helmet , leather boots

26lvl-35lvl medium set- noble armor, guardian shield, knight legs, dark/steel helmet, leather boots

36lvl-50lvl knight set- knight armor, dargon shield, knight legs, crown helmet , leather boots/bohy

51lvl-XXXlvl według własnego uznania

Bronie dobieramy według własnego uznania oraz "grubości portfela"

6.Zarabianie

Knightem mozna zarabiać na kilka sposobów oto i one:

a)Blokowanie potworów:
Gracze na niższych leavelach są wstanie zapłacić każde pieniądze za to zę knight zblokuje im potwora którego oni ubiaj.
b)Knighci na wysokich level'ach są najbardziej pożądani jako pro.
c)Huntowanie:
Knight samemu może miec problem zabić innego gracza o podobnym leavlu, jednakże grupa paru knightów to prawdziwy czołg który może pokonać niemal wszystko.


Pozdrawiam Daniel

PS. Niedługo poradniki dla Maga, Druida i Łucznika


Moje zasady panują TYLKO w dziale o Tibii, włączając w to podfora.

Wszystko co pisze jest Moje, NIEKOPIOWANE.

Offline

 

#2 2008-03-03 18:15:57

Elite96

Super Administrator

5067611
Call me!
Skąd: Leiden
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 44
Punktów :   
Wiek :: Zmieniający Się..
WWW

Re: Rycerz - Poradnik

Jak Kurwa twój to jestem bogiem ... Bo wiem że kopiujesz kurwa sam go napisałem i wjebałem na iots.pl!!


http://img210.imageshack.us/img210/3713/bymyvl7.jpg
http://img525.imageshack.us/img525/7287/avtkl4xe5.gif
http://img215.imageshack.us/img215/6472/82947achmedpv3.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.998straz112.pun.pl www.narutoakatsuki.pun.pl www.tophax.pun.pl www.yourtwillight.pun.pl www.ftims09.pun.pl